OKÄND KONSTNÄR

OKÄND KONSTNÄR
OKÄND KONSTNÄR
OKÄND KONSTNÄR
OKÄND KONSTNÄR

Såld för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, kyrkointeriör, osignerad, olja på duk, ca 44x56 cm

862275

2021-01-09