Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, Karl Johan-stil, toppskivan fanérad med masurbjörk, höjd ca 76, 86x86 cm
Senare bemålad underede, mindre fanérskador kan förekomma
862276
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här