Fällbord

Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord
Fällbord

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets andra hälft, Karl Johan-stil, toppskivan fanérad med masurbjörk, höjd ca 76, 86x86 cm

Senare bemålad underede, mindre fanérskador kan förekomma

862276

2021-01-09