FOTOGENLAMPOR

FOTOGENLAMPOR
FOTOGENLAMPOR
FOTOGENLAMPOR
FOTOGENLAMPOR

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FOTOGENLAMPOR, 3 st, handhållna, omkring 1900-talets första hälft, mässing, höjd ca 19, 28, 30 cm

bruksslitage

862277

2021-01-09