Kärl i koppar

Kärl i koppar
Kärl i koppar
Kärl i koppar
Kärl i koppar
Kärl i koppar
Kärl i koppar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÄRL (4) i koppar, 2 pannor, 1 mindre balja, samt 1 kärl, höjd ca 16-18, diameter ca 25-33 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, lagningar

862281

2021-01-09