Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, engelsk stil, fanerad i idegran, läderklädd skrivyta, uppsats med lådor, 1900-talets senare del, H ca 94 cm, 92 x 50 cm

Slitage, märken

862282

2021-01-14