Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
SKRIVBORD, engelsk stil, fanerad i idegran, läderklädd skrivyta, uppsats med lådor, 1900-talets senare del, H ca 94 cm, 92 x 50 cm
Slitage, märken
862282
2021-01-14