Bokskåp mahogny

Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny
Bokskåp mahogny

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BOKSKÅP, omkring 1900, fanérat i mahogny, draghandtag i mässing, tvådelat, överdel med vitrin, bakomliggande hyllplan, underdel med skåp samt låda, höjd ca 204, 80x39 cm, nyckel finns

Bruksslitage, sprickor, repor

862283

2021-01-09