Stockholm på 1870-talet

Stockholm på 1870-talet
Stockholm på 1870-talet

Såld för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HEINREICH NEUHAUS, efter, "Stockholm på 1870-talet" litografiskt tryck, Central tryckeriet Stockholm, bildmått ca 47x74 cm

Gulnad, fläckar, veck

862284

2021-01-09