Sekretär/pulpet

Sekretär/pulpet
Sekretär/pulpet
Sekretär/pulpet
Sekretär/pulpet
Sekretär/pulpet
Sekretär/pulpet
Sekretär/pulpet
Sekretär/pulpet
Sekretär/pulpet
Sekretär/pulpet
Sekretär/pulpet
Sekretär/pulpet

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, tidigt 1900-tal, sannolikt Tyskland, ek, svärtade dekorelement, beslag av mässing, höjd till skrivskiva ca 80, 100x55 cm

Bruksslitage

862285

2021-01-09