Erika Lagerbielke Orrefors skål

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ERIKA LAGERBIELKE, skål, kristall, Orrefors, signerad Orrefors, E Lagerbielke, diameter ca 22cm, höjd ca 13 cm

Bruksslitage

862286

2021-01-09