Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ERIKA LAGERBIELKE, skål, kristall, Orrefors, signerad Orrefors, E Lagerbielke, diameter ca 22cm, höjd ca 13 cm
Bruksslitage
862286
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här