Dragspelssäng

Dragspelssäng
Dragspelssäng
Dragspelssäng
Dragspelssäng
Dragspelssäng
Dragspelssäng
Dragspelssäng
Dragspelssäng
Dragspelssäng
Dragspelssäng

Såld för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DRAGSPELSSÄNG, lävträ, tidigt 1900-tal, total längd utfälld ca 200 cm, bredd ca 110 cm

bruks och åldersslitage

862290

2021-01-09