Dolk kindjal

Dolk kindjal
Dolk kindjal
Dolk kindjal
Dolk kindjal
Dolk kindjal
Dolk kindjal
Dolk kindjal
Dolk kindjal
Dolk kindjal
Dolk kindjal

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KINDJAL, kaukasisk, sekelskiftet 1800/1900, skida i silver med niellodekor, längd ca 46 cm

Skidans främre del saknas, slitage, grepp med skador

862291

2021-01-09