Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FÄRGLITOGRAFI, komposition, otydligt signerad, nr 24/70, oramad, arkmått ca 86 x 58 cm
Hanteringsmärken
862293
2021-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här