Färglitografi

Färglitografi
Färglitografi
Färglitografi
Färglitografi
Färglitografi
Färglitografi
Färglitografi
Färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÄRGLITOGRAFI, komposition, otydligt signerad, nr 24/70, oramad, arkmått ca 86 x 58 cm

Hanteringsmärken

862293

2021-01-14