Emil Lindgren oljemålning

Emil Lindgren oljemålning
Emil Lindgren oljemålning
Emil Lindgren oljemålning
Emil Lindgren oljemålning
Emil Lindgren oljemålning
Emil Lindgren oljemålning

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNST LINDGREN (1887-1948): Vintermotiv med sjö och berg, signerad Emil Lindgren, 1942 olja på pannå, 50x40 cm

862295

2021-01-13