GOLDSCHEIDER

GOLDSCHEIDER
GOLDSCHEIDER
GOLDSCHEIDER
GOLDSCHEIDER
GOLDSCHEIDER
GOLDSCHEIDER
GOLDSCHEIDER
GOLDSCHEIDER
GOLDSCHEIDER
GOLDSCHEIDER
GOLDSCHEIDER
GOLDSCHEIDER

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLDSCHEIDER, figurin, porslin, flicka med blommor och vinthund, tidigt 1900-tal, stämplad i godset, modellnr 4550, samt signerad Polter i godset, polykromt bemålad, höjd ca 28 cm

Bruksspår

862298

2021-01-09