Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NATTDUKSBORD, 1900-talets första del, fanerad i björk med stenskiva, höjd ca 78, 40x40 cm

Bruksslitage

862300

2021-01-09