Carl Harry Stålhane

Carl Harry Stålhane
Carl Harry Stålhane
Carl Harry Stålhane
Carl Harry Stålhane
Carl Harry Stålhane
Carl Harry Stålhane
Carl Harry Stålhane
Carl Harry Stålhane
Carl Harry Stålhane
Carl Harry Stålhane

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL HARRY STÅLHANE (1920-1990), Oinochoe / Vas, Rörstrand, SYR, 1950-tal, stengods, med harpälsglasyr i nötbrunt, signerad R SWEDEN CHS, höjd ca 24 cm

Nagelmärkt undertill

862310

2021-01-09