Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL HARRY STÅLHANE (1920-1990), Oinochoe / Vas, Rörstrand, SYR, 1950-tal, stengods, med harpälsglasyr i nötbrunt, signerad R SWEDEN CHS, höjd ca 24 cm
Nagelmärkt undertill
862310
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här