Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, åtta ljuspunkter, förkromad metall, samt glas, höjd ca 68, 40x40 cm
Smärre slitage, ej funktionstestsad, fungerar enligt uppgift
862314
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här