Taklampa Konsthantverk

Taklampa Konsthantverk
Taklampa Konsthantverk
Taklampa Konsthantverk
Taklampa Konsthantverk
Taklampa Konsthantverk
Taklampa Konsthantverk
Taklampa Konsthantverk
Taklampa Konsthantverk
Taklampa Konsthantverk
Taklampa Konsthantverk

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft, åtta ljuspunkter, förkromad metall, samt glas, höjd ca 68, 40x40 cm

Smärre slitage, ej funktionstestsad, fungerar enligt uppgift

862314

2021-01-09