JONAS BOHLIN Kabin

JONAS BOHLIN Kabin
JONAS BOHLIN Kabin
JONAS BOHLIN Kabin
JONAS BOHLIN Kabin
JONAS BOHLIN Kabin
JONAS BOHLIN Kabin
JONAS BOHLIN Kabin
JONAS BOHLIN Kabin

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JONAS BOHLIN, "Kabin", skåp, för Källemo, 1988, signerad, numrerad samt signerad 158/200, ask och grön konstläderpapp. Pappen märkt "KABIN FÖR ARKITEKTFÖRBUNDETS STIPENDIEFOND 1988, AV JONAS BOHLIN.TILLVERKAT I 200 EX. 1/200-200/200. PRODUCENT: KÄLLEMO AB, pappfodralets höjd 93,5 cm.

I originalförpackning, smärre bruksspår

862316

2021-01-09