Skrivbyrå 1800-tal

Skrivbyrå 1800-tal
Skrivbyrå 1800-tal
Skrivbyrå 1800-tal
Skrivbyrå 1800-tal
Skrivbyrå 1800-tal
Skrivbyrå 1800-tal
Skrivbyrå 1800-tal
Skrivbyrå 1800-tal

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBYRÅ, 1800-tal, mahognyfaner, beslag i mässing, höjd 95, 112x50 cm

Fanerskador, saknar en dragknopp till invändig låda

862317

2021-01-09