Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBYRÅ, 1800-tal, mahognyfaner, beslag i mässing, höjd 95, 112x50 cm
Fanerskador, saknar en dragknopp till invändig låda
862317
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här