Matta rölakan Karin Jönsson

Matta rölakan Karin Jönsson
Matta rölakan Karin Jönsson
Matta rölakan Karin Jönsson
Matta rölakan Karin Jönsson
Matta rölakan Karin Jönsson
Matta rölakan Karin Jönsson

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, rölakan, signerad JK (Karin Jönsson), ca 295x195 cm

Bruksslitage

862320

2021-01-09