OIDENTIFIERAD KONSTNÄR oljemålning

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, träskmark, otydligt signerad samt daterad 98(1898), olja på duk, ca 32x47 cm

Krackelyr, färgbortfall, smutsa

862322

2021-01-09