Carl Ivar Gilbert oljemålning

Carl Ivar Gilbert oljemålning
Carl Ivar Gilbert oljemålning
Carl Ivar Gilbert oljemålning
Carl Ivar Gilbert oljemålning
Carl Ivar Gilbert oljemålning
Carl Ivar Gilbert oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL IVAR GILBERT (1882-1959), Figurer i vinterlandskap, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 58x76 cm

Krackelyr, ytsmuts

862328

2021-01-09