Vikskärm Asien

Vikskärm Asien
Vikskärm Asien
Vikskärm Asien
Vikskärm Asien
Vikskärm Asien
Vikskärm Asien
Vikskärm Asien
Vikskärm Asien

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSKÄRM, tidigt 1900-tal, Asien, 4 delat, bemålad, inläggningar med bl a pärlemor, skuren dekor, höjd ca 90, totaltlängd 109 cm

Bruksslitage, sprickor

862330

2021-01-09