Lars Boethius oljemålning

Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS BOETHIUS (1903-1968): motiv med insjö, signerad och daterade Lars Boëthius -45, olja på pannå, 38x46 cm

862335

2021-01-09