Torborg Lindberg träskulpturer

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORBORG LINDBERG-KARLSSON (1908-1980): Samiskt par, monogramsignerade TL, snidat och polykromt bemålat trä, höjd 10-11 cm

Slitage

862340

2021-01-09