Klubbat för:
550 SEK
2 000 SEK
TORBORG LINDBERG-KARLSSON (1908-1980): Samiskt par, monogramsignerade TL, snidat och polykromt bemålat trä, höjd 10-11 cm
Slitage
862340
2021-01-09