Brasskärm broderi

Brasskärm broderi
Brasskärm broderi
Brasskärm broderi
Brasskärm broderi
Brasskärm broderi
Brasskärm broderi
Brasskärm broderi
Brasskärm broderi
Brasskärm broderi
Brasskärm broderi

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

BRASSKÄRM, 1900-talets första hälft, mahogny, dekor i mässing, broderi bakom glas, höjd ca 113, bred ca 82 cm

Bruksslitage, smärre märken

862343

2021-01-09