Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
BRASSKÄRM, 1900-talets första hälft, mahogny, dekor i mässing, broderi bakom glas, höjd ca 113, bred ca 82 cm
Bruksslitage, smärre märken
862343
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här