Matsalsskåp gustaviansk stil

Matsalsskåp gustaviansk stil
Matsalsskåp gustaviansk stil
Matsalsskåp gustaviansk stil
Matsalsskåp gustaviansk stil
Matsalsskåp gustaviansk stil
Matsalsskåp gustaviansk stil
Matsalsskåp gustaviansk stil
Matsalsskåp gustaviansk stil
Matsalsskåp gustaviansk stil
Matsalsskåp gustaviansk stil
Matsalsskåp gustaviansk stil
Matsalsskåp gustaviansk stil
Matsalsskåp gustaviansk stil
Matsalsskåp gustaviansk stil
Matsalsskåp gustaviansk stil
Matsalsskåp gustaviansk stil
Matsalsskåp gustaviansk stil
Matsalsskåp gustaviansk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSALSGRUPP, 8 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, 4 stolar med stoppad sits, mönstrad klädsel, bordets mått höjd ca 74, diameter ca 108 cm, 2 iläggsskivor vardera bredd 48 cm, skåp, tvådelat, fyra lådor samt dörrar med bakomliggande hyllplan, höjd ca 175, 117x44 cm
nyckel finns

Smärre slitage

862346

2021-01-09