Christian Dior väskor

Christian Dior väskor
Christian Dior väskor
Christian Dior väskor
Christian Dior väskor
Christian Dior väskor
Christian Dior väskor
Christian Dior väskor
Christian Dior väskor
Christian Dior väskor
Christian Dior väskor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHRISTIAN DIOR, 3 delar, bestående av resväska, 59x43 cm, bag, ca 45x30 (exkl handtag), handväska, 32x20 cm, 1970/80-tal, canvasväskor i logomönstrat tyg med detaljer av skinn

Blandat slitage, Nyckel till resväska saknas

862347

2021-01-09