Christian Dior väskor
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
CHRISTIAN DIOR, 3 delar, bestående av resväska, 59x43 cm, bag, ca 45x30 (exkl handtag), handväska, 32x20 cm, 1970/80-tal, canvasväskor i logomönstrat tyg med detaljer av skinn
Kuntoraportti
Blandat slitage, Nyckel till resväska saknas
862347
Päivämäärä:
2021-01-09