Orientmatta Tekke

Orientmatta Tekke
Orientmatta Tekke
Orientmatta Tekke
Orientmatta Tekke

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ORIENTMATTA, antik, Tekke, Salor, ca 200x305 cm

Jämnt slitage, ställvis hårdare, enstaka mindre lagningar

862349

2021-01-09