IKEA "Rabatt"

IKEA
IKEA
IKEA
IKEA
IKEA
IKEA
IKEA
IKEA

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPANEL, "Rabatt", IKEA 1960/70-tal, vit plast, ca 65 x 65 cm

Smärre slitage

862352

2021-01-09