Sängbord 1 par Art Deco

Sängbord 1 par Art Deco
Sängbord 1 par Art Deco
Sängbord 1 par Art Deco
Sängbord 1 par Art Deco
Sängbord 1 par Art Deco
Sängbord 1 par Art Deco
Sängbord 1 par Art Deco
Sängbord 1 par Art Deco

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD, 1 par, Art Deco, fanerade med mahogny, invändigt med draglåda, höjd ca 66 cm, 41x41

Bruksslitage

862356

2021-01-13