Reinhold Ljunggren

Reinhold Ljunggren
Reinhold Ljunggren
Reinhold Ljunggren
Reinhold Ljunggren

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006) färglitografi, "Gull-Britt", signerad R. Ljunggren, 145/310, färglitografi, 30x42

Ej examinerad ur ram

862359

2021-01-13