Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006) färglitografi, "Gull-Britt", signerad R. Ljunggren, 145/310, färglitografi, 30x42
Ej examinerad ur ram
862359
2021-01-13