Soffbord rokokostil

Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil
Soffbord rokokostil

Såld för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

SOFFBORD, 1900-tal, rokokostil, fanerat trä, höjd ca 60 cm, 120x60 cm

Bruksslitage

862360

2021-01-09