Sidobord med glasskiva

Sidobord med glasskiva
Sidobord med glasskiva
Sidobord med glasskiva
Sidobord med glasskiva
Sidobord med glasskiva
Sidobord med glasskiva

Såld för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

SIDOBORD, slutet av 1900-talet, mässing, glasskiva, höjd ca 48 cm, 65x50 cm

Bruksslitage

862361

2021-01-09