Jarle Rosseland

Jarle Rosseland
Jarle Rosseland

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARLE ROSSELAND (född 1952): "Polar sommer", signerad och daterad Jarle Rosseland -85, 42/150, bildmått ca 58x45 cm

862365

2021-01-09