Reinhold Ljunggren 3 st färglitografier

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006) 3 st, färglitografier, motiv från Stoclholm, signerade och numrerade 145/310, 39x27, 40x31 samt 40x30 cm

Ej examinerade ur ram

862367

2021-01-13