Fredrik Kayser fåtölj

Fredrik Kayser fåtölj
Fredrik Kayser fåtölj
Fredrik Kayser fåtölj
Fredrik Kayser fåtölj
Fredrik Kayser fåtölj
Fredrik Kayser fåtölj
Fredrik Kayser fåtölj
Fredrik Kayser fåtölj
Fredrik Kayser fåtölj
Fredrik Kayser fåtölj
Fredrik Kayser fåtölj
Fredrik Kayser fåtölj
Fredrik Kayser fåtölj
Fredrik Kayser fåtölj
Fredrik Kayser fåtölj
Fredrik Kayser fåtölj

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FREDRIK KAYSER, snurrfåtölj, 1900-talets mitt, för Vatne Lenestolfabrikk A/S, Norge, klädsel i brunt skinn, på centralben

Bruks- och åldersrelaterat slitage

862369

2021-01-09