Eero Järnfelt akvarell

Eero Järnfelt akvarell
Eero Järnfelt akvarell
Eero Järnfelt akvarell
Eero Järnfelt akvarell

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

EERO JÄRNFELT(1863-1937): vindpinad tall, monogramsignerad samt daterad -14, akvarell, motivmått ca 26x21 cm

862371

2021-01-09