Nils Kölare färglitografi

Nils Kölare färglitografi
Nils Kölare färglitografi

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS KÖLARE (1930-2007): Komposition, signerad och numrerad N Kölare 89, 8/40, färglitografi, bladmått ca 78x58 cm

862374

2021-01-09