Olle Ängkvist

Olle Ängkvist
Olle Ängkvist
Olle Ängkvist
Olle Ängkvist

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Kompositioner, 4 st i en ram, blyerts, monogramsignerade OÄ, varav daterade 11.4.76 samt 17.4.76, ramens innermått ca ca 72,5x89,5

PROVENIENS: Säljs av konstnärens familj.

862376

2021-01-11