Birgitta Flink oljemålning

Birgitta Flink oljemålning
Birgitta Flink oljemålning
Birgitta Flink oljemålning
Birgitta Flink oljemålning
Birgitta Flink oljemålning
Birgitta Flink oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGITTA FLINK (1914-1999): "Brofäste", signerad, olja på duk, ca 45x65 cm

862377

2021-01-09