HERMANN RITZAU oljemålning

HERMANN RITZAU oljemålning
HERMANN RITZAU oljemålning
HERMANN RITZAU oljemålning
HERMANN RITZAU oljemålning
HERMANN RITZAU oljemålning
HERMANN RITZAU oljemålning

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERMANN RITZAU (1866-1922): Hus med gård och fåglar, signerad, olja på duk, ca 80x59 cm

862378

2021-01-11