Einar Nerman oljemålning

Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning
Einar Nerman oljemålning

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EINAR NERMAN (1888-1983): Barnporträtt, signerad under passepartout Einar Nerman, olja på papper, ca 25x22 cm

Uppfodrad på pannå

862383

2021-01-09