Klubbat för:
5 000 SEK
3 000 SEK
EINAR NERMAN (1888-1983): Barnporträtt, signerad under passepartout Einar Nerman, olja på papper, ca 25x22 cm
Uppfodrad på pannå
862383
2021-01-09