Niels Hans Christiansen oljemålning

Såld för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NIELS HANS CHRISTIANSEN (1850-1922): Vinterlandskap med sjö, signerad och daterad 1881, olja på duk, ca 44x72 cm

862384

2021-01-09