Carl Trägårdh oljemålning

Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CARL TRÄGÅRDH (1861-1899), Landskap, Frankrike, olja på duk uppklistrad på pannå, signerad C Trägårdh, ca 28x36 cm

Smärre slitage, skrapmärken i nederkant

862385

2021-01-11